Обряд бгання короваю символізує освячення громадою нової родини. Це давній традиційний обряд українців. Весільний коровай – це символ добра та достатку новоствореної родини, тому і обряд цей – один з головних в весільній церемонії.

В різних районах нашої країни він мав свої особливості, пекли коровай вдома у нареченої, у родичів, або в обох молодих. Але неодмінним було головне: для виготовлення короваю родини молодят запрошували заміжніх жінок, які своїм власним досвідом показали громаді, що вони здатні створити щасливу родину, яка живе в любові і злагоді. В бганні короваю часто приймати участь родичі молодят з обох боків. Це символізувало об’єднання сімей.

Випікання короваю зазвичай відбувалося в п’ятницю і супроводжувалось різними ритуальними діями. Наприклад, коровайниць з’язували рушником, коли вони місили тісто, ліпили оздобу і мили руки. Це символізувало  міцну єдність майбутньої родини. Жінки хрестили лопату, піч і сам коровай, піснями та приказками „улещували” його, щоб він гарно зійшов, щоб коровай удався духмяним та красивим: http://www.tortua.com.ua/ru/products-page/?category=9

Бо покручений коровай ніс в собі загрозу лихої долі родині, а тріснутий – розлучення. Коровайниці розуміли, що випікають „Щасливе майбутнє” молодих, тому мали працювати в гарному гуморі, діяти злагоджено та вправно.

Випечений коровай супроводжував всю церемонію весілля, а наприкінці свята його розрізали та пригощали всіх гостей.

Дивитись наші весільні короваї: http://www.tortua.com.ua/ru/products-page/?category=9

© «Наш торт». Публікування цієї статті повністю або частково  дозволено тільки з посиланням на наш сайт.